• Menü
  • Menü

Yazın Uçak Biletleri Ucuzlayan 5 Seyahat Lokasyonu

En ucuz uçak biletini bulma iddiasıyla ünlü seyahat arama motoru Skyscanner, yaz tatili için bütçe dostu uçak bileti fiyatları olan yerleri listeledi.

En ucuz uçak biletini bulma iddiasıyla ünlü seyahat arama motoru Skyscanner, yaz tatili uçak bileti için dünyanın çeşitli yerlerinden bütçe dostu tatil lokasyonlarını listeledi.

Bildiğiniz gibi seyahat etmek yazın daha pahalı. Hem uçak biletleri hem de oteller daha çok para istiyor. Bu yüzden seyahat ederken hem uçak bileti için hem de otel için en iyi zamanı ve lokasyonları ayarlamak, kısaca ayağı yorgana göre uzatmak gerek.

Şimdi biz sizlerle Skyscanner‘ın tavsiye ettiği 5 lokasyonu paylaşalım, elçiye zeval olmaz ne de olsa. Umarız buraları gezme ve güzel anılar biriktirme şansınız olur.

İşte Yazın Uçak Bileti Fiyatları Ucuzlayan 5 Lokasyon

1. New Orleans

5 bütçe dostu yaz tatili lokasyonu – New Orleans, Louisiana, USA
Yazın uçak bileti fiyatı ucuzlayan 5 lokasyon – New Orleans, Louisiana, ABD

New Orleans, ilkbaharda turistlerle dolup taştığından, yazın daha ucuz bir tatil yapılabilir. Temmuz ayında New York üzerinden New Orleans‘a gideceksiniz biletler 220 dolar.

En İyi Fiyatla Rezervasyon Yap

2. Honolulu

5 bütçe dostu yaz tatili lokasyonu – Honolulu, Hawaii, ABD
Yazın uçak bileti fiyatı ucuzlayan 5 lokasyon – Honolulu, Hawaii, ABD

Yılın herhangi bir zamanında oldukça pahalı olan Honolulu’ya gitmek, Skyscanner’a göre yaz aylarında %2.1 daha ucuz olabiliyor. San Francisco’dan 20-26 Ağustos’ta Honolulu’ya gitmek 495 dolar. Temmuz ayının başlarında aynı yolculuk için 563 dolar ödemelisiniz.

En İyi Fiyatla Rezervasyon Yap

3. San Juan, Puerto Rico

Yazın uçak bileti fiyatı ucuzlayan 5 lokasyon - San Juan, Porto Rico
Yazın uçak bileti fiyatı ucuzlayan 5 lokasyon – San Juan, Porto Rico

Chicago‘dan 7 Ağustos’ta San Juan‘a girmek ve 13 Ağustos’ta geri dönmek için 325 dolar ödemelisiniz. Frail San Juan bölgesinde otellerin gecelik fiyatı ise 131 dolar civarında.

En İyi Fiyatla Rezervasyon Yap

4. Austin, Texas

Yazın uçak bileti fiyatı ucuzlayan 5 lokasyon - Austin, Texas
Yazın uçak bileti fiyatı ucuzlayan 5 lokasyon – Austin, Texas, ABD

Austin, gün boyu ve geceden gelen yükler taşıyan, müzik ve sanat hayranları için popüler bir yer. Ağustos’ta Los Angeles‘tan 97 dolara gidebilirsiniz. Airbnb‘den geceliği 56 dolara bir ev kiralayabilirsiniz. San Marcos Nehri’ndeki, 45 dolara günlük tur yapabilirsiniz ve ardından geceyi 250’den fazla canlı müzik mekanından birinde geçirebilirsiniz.

En İyi Fiyatla Rezervasyon Yap

5. Fort Lauderdale, Florida

Yazın uçak bileti fiyatı ucuzlayan 5 lokasyon - Fort Lauderdale Florida
Yazın uçak bileti fiyatı ucuzlayan 5 lokasyon – Fort Lauderdale Florida

Florida, kış aylarında popüler bir lokasyon, bu yüzden yaz aylarında daha ucuza uçak bileti bulmak mümkün. Ağustos’ta 139 Boston’dan 130 dolara uçak bileti alarak gidebilirsiniz. Airbnb’den geceliği 69 dolara bungalov ev kiralayabilirsiniz.

En İyi Fiyatla Rezervasyon Yap

İlginizi çekebilir: Lizbon Şehrinde Yapılacak En İyi 10 Şey

kochero

Eski gazeteci, medya ve iletişim danışmanı. Bir ara Wanted Burger adlı bir restoran işletti. Web tutkunu, bu siteyi yapan kişi... Gerçek adı Cemal Alp Solak, nam-ı diğer Kochero, herkese çay ısmarlayabilmesiyle nam salmıştır...

Tüm yazılarını göster

Bir Yorum Yazın